Het bestuur van CSMZ schrijft:

Na een intensieve sollicitatieprocedure mag het bestuur met dankbaarheid en trots Matthijs Breukhoven presenteren als nieuwe dirigent!

Matthijs Breukhoven (1992) wordt met ingang van februari 2024 de nieuwe dirigent van het Chr. Samengesteld Mannenkoor Zeeland. Hij volgt hiermee Ron van Ommen op die in oktober jl. bekend maakte zijn taak als dirigent, na 15 jaar aan ons koor verbonden te zijn, neer te leggen. Het bestuur vertrouwt er op dat zij met het aanstellen van Matthijs een goede stap zetten om de muzikale toekomst van onze vereniging te waarborgen. De hoop en verwachting is dat we als koor weer toe mogen werken naar muzikale hoogtepunten in onze eigen provincie, maar zeker ook daarbuiten.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *